Dyżur wakacyjny 2024r.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący.

W miesiącu lipcu i sierpniu 2024r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola. Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

W związku z powyższym dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 403 odbędzie się w terminie

od dnia 1 lipca 2024r. do dnia 19 lipca 2024r.

O harmonogramie i zasadach zapisu na dyżur wakacyjny poinformowani zostaną Państwo w terminie późniejszym.